کاهش هزینه سازمان توسط سامانه یکپارچه تغذیه، پارکینگ و تردد، خوابگاهی، خدمات ورزشی

کنترل تردد کارت

 

با استفاده از سامانه کنترل تردد ، می‌توانید محدودیت های زمانی و مکانی را برای بخش های ورودی خروجی و یا مکان های امنیتی شرکت یا سازمان خود ایجاد نمایید.
بخش نگهبانی یا حراست می تواند با وارد کردن اطلاعات مراجعین در هنگام ورود به مرکز و همزمان، گرفتن عکس فرد بصورت اتوماتیک، یک کارت به مراجعه کننده داده تا فرد قابلیت تردد از گیت های ورود و خروج را داشته باشد.
با قرارگیری گیت‌ های کنترل تردد در مسیرهای عبوری، امکان جلوگیری از مراجعه به اماکن غیرمجاز فراهم می‌شود. این اطلاعات به مدت نامحدود در سیستم وجود داشته و بصورت online در دسترس مدیران قرار می‌گیرد.کنترل تردد ستاره

 

 

قابلیتهای نرم افزار تردد :

 

مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد جهان‌گستر :


معرفی سیستم اتوماسیون خوابگاهی‌ :

امور خوابگاه ها يکي از بخشهاي سيستم ياس مي باشد که در آن کليه موارد مورد نياز واحد هاي خوابگاهي مانند تعريف خوابگاه ، کنترل دانشجو ، عقد قراردادها ، موارد مالي و کليه گزارشات گنجانده شده است. از مهمترين خصوصيات اين سامانه امکان ثبت ورود و خروج (حضور و غياب) دانشجو توسط کارت يا اثر انگشت مي باشد که در اين صورت امکان ارائه گزارش بصورت لحظه اي بر روي اينترنت يا موبايل خانواده دانشجو فراهم گرديده است .

امکانات سخت افزاری
شناسایی افراد در سیستم کنترل تردد خوابگاهی از طریق تشخیص چهره ، اثر انگشت ، کارت و کد امکان پذیر می باشد.امکان ثبت چهره افراد تا سقف 50000 نفر برای دستگاهها امکان پذیر می باشد.

سیستم اتوماسیون خوابگاهی

نرم افزار مديريت و اسكان خوابگاهي تحت وب

برخي قابليت ها:

درصورت استفاده از سيستم تردد و مديريت خوابگاهي موارد زير قابل استفاده خواهد شد :

پرداخت اينترنتي

نرم افزار حضورغیاب و كنترل تردد خوابگاهي تحت وب

نرم افزارحضوروغیاب و کنترل تردد خوابگاهی

برخي قابليت ها:

پیام کوتاه (SMS)

سامانه کنترل تردد

صفحه اصلیسامانه کنترل تردد
لطفا برای دریافت مشاوره و خرید فرم را پر کنید.‎

یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.