رضایت شما اولویت ماست

بخش پشتیبانی یکی از مهمترین و حیاتی ترین بخش های شرکت جهان گستر می باشد که با بهره مندی از کارشناسان حرفه ای این آمادگی را دارد تا مشکلات و سوالات شما در مورد نرم افزار و سخت افزار های شرکت را در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق سامانه پشتیبانی ، تلفنی ، دسترسی اینترنت و یا به صورت حضوری پاسخ داده و راحتی شما را در استفاده از محصولات جهان گستر تضمین کند.

کارشناسان پشتیبانی جهانگستر به طور مداوم برای انطباق با محیط مشتری و همچنین آشنایی با تکنولوژی های بروز در زمینه نرم افزار ، شبکه و سخت افزار آموزش داده می شوند تا آشنایی کامل با انواع نیازهای مشتریان و پلتفرم های مختلف را داشته باشند.

سامانه مشتریان جهان گستر با چهار بخش (سامانه پشتیبانی ، سوالات متداول ، بخش آموزش و بخش دانلود) به منظور استفاده راحت شما مشتریان گرامی از خدمات متنوع شرکت جهان گستر راه اندازی شده است.

ثبت تیکت پشتیبانی

کارشناسان ما در سامانه CRM مشتریان در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات و مشکلات شما مشتریان عزیز در رابطه با محصولات جهانگستر خواهند بود.

کلیک کنید

سامانه اندروید

کارشناسان ما در سامانه مشتریان در کمترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات و مشکلات شما مشتریان عزیز در رابطه با محصولات جهانگستر خواهند بود.

کلیک کنید

سوالات متداول

قبل از ایجاد تیکت جدید یا تماس تلفنی با پشتیبانی شرکت ، با مراجعه به بخش سوالات متداول و مطالعه این قسمت در وقت خود صرفه جویی کنید !

کلیک کنید

بخش آموزش

با مراجعه به بخش آموزش های جهان گستر می توانید دسترسی کاملی به آموزش های مفید و کاربردی در زمینه های مختلف داشته باشید.

کلیک کنید

بخش دانلود

در این بخش می توانید فایلها و نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز برای راه اندازی محصولات جهانگستر را با لینک مستقیم دانلود نمایید.

کلیک کنید